Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Які країни увійшли до «червоної» та «зеленої» зон: перелік

Які країни увійшли до «червоної» та «зеленої» зон: перелік

МОЗ знову оновило список.

Міністерство охорони здоров’я оновило список країн «червоної» та «зеленої» зон. Перелік держав зі значним поширенням COVID-19 актуальний з 19 лютого.

Як пише «Українська правда», до «червоної» зони належать країни з вищим, аніж в Україні (148,4), показником захворюваності на COVID-19 на 100 тисяч населення за останні два тижні.

«Усі прибулі до України з «червоної зони» зобов'язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону. Іноземці при в'їзді повинні мати поліс медичного страхування», — йдеться у повідомленні.

До цієї зони увійшли 71 країна (минулого разу було 80 країн). До першої десятки потрапили Чорногорія, Чехія, Ізраїль, Сан-Марино, Монако, Андорра, Сейшели, Естонія, Словенія, Сент-Люсія. також у цьому списку Іспанія, Албанія, ОАЕ, Франція, Італія, Австрія, Польща, Угорщина, Грузія, Румунія, Болгарія та інші.

Для України «позеленіли» Німеччина, Хорватія та Канада, які раніше були «червоними». У «зеленій» зоні також Греція, Туреччина, Норвегія, Японія, Індія, Єгипет, Танзанія, Китай та інші.

Сайт "Є"

127
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.