Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Які дороги відремонтовано у травні

Які дороги відремонтовано у травні

Голова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів робочу нараду за участі свого заступника Павла Ковальчука, завідувача сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Сергія Франкова, директора філії «Ізяславський райавтодор»ДП«Хмельницький облавтодор» ВАТ ДАК«Автомобільні дороги України» Михайла Кобріна, провідного інженера відділу якості, контролю з ремонту, експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд Михайла Іщука.

На нараді було розглянуто хід виконання робіт із ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення району в травні поточного року.

Михайло Кобрін та Михайло Іщук доповіли, що у травні було проведено ремонтні роботи на дорогах «Ізяслав-Білотин», «Залужжя-Покощівка», також було проведено ремонт мосту через річку Горинь в селі Двірецьтощо. Всього протягом травня було виконано ремонтних робіт на дорогах державного значення на загальну суму 292,4 тис.грн. та ремонтних робіт на дорогах місцевого значення на суму 772,7 тис. грн… Для означеного об’єму робіт було використано 138 тонн асфальтно-бетонної суміші, 512 тонн щебеневої суміші, 214 тонн жорстви. Окрім того, за звітний період було встановлено 20 комплектів нових дорожніх знаків та вказівників європейського зразка.

Хід робіт, відповідність технологічному циклу знаходиться під контролем замовника – ДП «Хмельницький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

Під час наради Іван Федорчук обговорив із учасниками заплановані роботи із ремонту доріг на червень 2020 року та зазначив, що питання проведення ремонту та утримання доріг державного і місцевого значення і надалі перебуває на щоденному контролі районної державної адміністрації.

За матеріалами сектору містобудування, архітектури

та будівництва райдержадміністрації

538
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.