Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Як випускникам отримати відстрочку від призову 2020: роз'яснення МОН

Як випускникам отримати відстрочку від призову 2020: роз'яснення МОН

Випускники, які бажають продовжити навчання за наступним ступенем освіти, можуть отримати відстрочку від призову. 

Випускники коледжів та університетів у разі бажання продовжити навчання за наступним ступенем освіти можуть отримати відстрочку від призову до лав армії. Про це повідомляє пресслужба МОН. 

Міністерство освіти і науки надало відповідні роз’яснення. 

Як зазначається, було прийняте спільне рішення Офісу президента, МОН і Генерального штабу. Відповідно до нього, у зв'язку з карантином весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 року. Водночас, випускники, які бажають продовжити навчання за наступним ступенем освіти зможуть отримати відстрочку. 

«Міністерство освіти і науки надало відповідні роз’яснення приймальним комісіям закладів фахової передвищої та вищої освіти щодо попередньої реєстрації вступників, які планують продовжити своє навчання, але підлягають призову. Попередня реєстрація дозволить таким вступникам отримати документальне підтвердження про свої наміри і на підставі довідки отримати відстрочку до 1 жовтня 2020 року», — йдеться у повідомленні. 

Також у Міносвіти наголосили, що пунктом 5 цього документа визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою. 

Джерело: сайт «ВСІМ»

179
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.