Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Як в Ізяславській громаді називають дітей під час воєнного стану

Як в Ізяславській громаді називають дітей під час воєнного стану

Хтось обирає ім’я для дитини завчасно, хтось чекає її народження, і вже тоді визначає, яке ймення їй дати. Багато батьків називають своїх дітей, орієнтуючись на ім’я святого, в день пам'яті якого народилася дитина.

Хтось називає дитя на честь родичів (бабусь, дідусів, прабабусь та прадідів). Дехто з батьків хоче проявити оригінальність. А є й такі, що орієнтуються на новомодні віяння, родинні традиції, навіть політичні погляди батьків.

Тож якими найбільш популярними іменами в Ізяславській громаді називали малюків під час воєнного стану?

Хлопчиків найчастіше називали Денисами, Максимами, Тимофіями. Серед дівчачих імен у цьому році найбільшу популярність мали іменаСофія, Марія, Вікторія.

Але не всі новоспечені батьки віддають перевагу простоті та лаконічності. Багато хто хоче виділитися і дати дитині ім’я «не як у всіх». Отже, найбільш екзотичні із зареєстрованих в Ізяславському відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Шепетівському районі Хмельницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) станом на 01.07.2022 р. імен дівчаток: Тіна, Емілі, Даніела, Маріка, а хлопчиків нарікли Арай, Амір, Ратмир.

1948
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.