Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Як у Хмельницькому зареєструвати шлюб за добу

Як у Хмельницькому зареєструвати шлюб за добу

Як у Хмельницькому зареєструвати шлюб за добу

Проект «Шлюб за добу» стартує у Хмельницькому наступного тижня, 28 квітня. Тепер хмельничанам не доведеться витрачати багато часу на оформлення усіх потрібних документів, нервуватися та метушитися.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, нагадаємо, що Хмельницький потрапив до переліку міст, в яких реєструють шлюб у короткий термін. Зовсім скоро закохані пари будуть самостійно визначати, коли саме вони хочуть одружитися. Тепер їм не доведеться чекати на найважливішу подію у житті цілий місяць. Але для того, щоб одружитися за добу, необхідно знати і виконати головні умови.

  1. Спочатку молодята повинні зателефонувати за номерами (0382) 70-28-46 або 067-445-11-04, щоб записатися на реєстрацію та проконсультуватися. Також можна звернутися до Хмельницької дитячої школи мистецтв, у 316-й кабінет. Або Ви можете надіслати запит на електронну адресу: bestweddingxm@gmail.com
  2. Далі закохані пари обирають зручний для них час, дату і місце. Також детально обговорюється перелік додаткових послуг.
  3. Після цього вони укладають цивільно-правовий договір про надання послуги.

Хмельничани можуть провести церемонію одруження у таких місцях:

  • в приміщенні міської ради,
  • в міській дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва,
  • в музеї-студії фотомистецтва,
  • в дитячій школі мистецтв.

Для того, щоб зареєструвати шлюб за добу, хмельничани обов'язково повинні подати такі документи:

  • паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства та документ про законність перебування людини в Україні;
  • документи про те, що майбутні наречені не перебувають наразі у шлюбі
  • документи, які підтверджують сплату державного мита і платних послуг за реквізитами.

Крім того, до документів на іноземній мові, треба подати їхній переклад на державну мову. Усі вони повинні бути засвідченими.

Також закохані пари можуть замовити фотосесію, різноманітні оригінальні весільні декорації та прикраси, святкові ефекти, музику тощо. Це додасть церемонії більшої урочистості. За ці послуги доведеться заплатити окремо. Загалом ціни на урочисту церемонію коливаються від 190 до 690 гривень у будні. Учасники АТО можуть скористуватися додатковими послугами безкоштовно.

Крім того, хмельничани повинні сплатити державне мито за державну реєстрацію шлюбу, вартість якого складає 910 гривень. Учасники АТО та інші громадяни, які мають пільги, сплачують 85 копійок.

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.