Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Як правильно вибрати шкільну форму?

Як правильно вибрати шкільну форму?

Перед батьками регулярно постає непросте завдання: як правильно вибрати шкільну форму для дітей. Вибір хоч і величезний, але це дитина, тому форма має бути безпечною, зручною, легко чиститися і відповідати безлічі інших чинників, які повинні враховуватися при виборі.

Потрібно дізнатися у класного керівника, яка форма має бути у дитини. Зараз часто є критерії, відносно яких форма має бути однакова або близька на вигляд. З цього варто почати, щоб не купити іншу форму.

Одяг для школяра — норми і стандарти:
1. При купівлі шкільного одягу батькам необхідно звернути увагу на маркування одягу, яке міститься на ярлику. А він повинен кріпитися до кожного швейного виробу. Саме ярлик інформує споживача про якісні та інші характеристики товару та містить реквізити виробника. На ньому подана інформація про волокнистий склад матеріалу, з якого виготовлений одяг. Пам'ятайте, на виробі є додатковий ярлик у вигляді стрічки, який вшитий у шов виробу. Там нанесені символи по догляду за виробом. Таке маркування є гарантія того, що перед вами товар, виконаний добросовісним виробником. Не варто купувати шкільний одяг, якщо маркувальний ярлик закріплений булавкою або просто відсутній.
2. Віддавайте перевагу дитячому одягу з максимальним вмістом натуральних волокон. Натуральні тканини забезпечують проникнення повітря та, таким чином, збережуть тепловий комфорт. У повністю синтетичному одязі (наприклад, із 100% поліестеру) дитина може пітніти, ризикує переохолодитися і застудитися.
3. Для дітей молодших та середніх класів шкільна форма, блузки і сорочки, натільна білизна, шкарпетки і колготи повинні бути натуральними або виготовлені зі змішаних тканин. Мінімальний вміст натуральних волокон в одязі має становити 50%. Крім того, натільна білизна першокласників (дітей до 7 років) повинна бути виготовлена виключно з натуральних тканин.
4. Учні старших класів можуть носити одяг, виготовлений як із натуральних, так і змішаних або штучних тканин. Це стосується шкільної форми або будь-якого іншого одягу. Натільна білизна старшокласників має бути з натуральних або змішаних тканин (мінімальний вміст натуральних волокон — 50%).

При виборі шкільного одягу, зверніть увагу на:
1. Якість пошиття. Крій, якість фурнітури, а також, рівні рядки швів.
2. Зручність. Шкільна форма не повинна обмежувати рухи дитини. Дитині повинно бути тепло і комфортно. Адже носити її кожен день по багато годин поспіль.
3. Вартість одягу. Економити на одязі дитини не слід. Треба пам'ятати, що хороші, якісні тканини коштують дорого. Краще купувати форму заздалегідь, у липні-серпні. В цей час проходять шкільні ярмарки і можна помітно виграти в ціні. Було б просто ідеально, якби у дитини був окремий невеликий гардероб для школи. Скажімо, кілька добре підібраних по колірній гамі речей, які можна без проблем комбінувати між собою. Таким чином, речі будуть довше служити, і дитина завжди буде охайно і різноманітно одягнена.
4. Безпека. Уся продукція для дітей повинна мати висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи, що засвідчують безпеку цього товару для здоров'я вашої дитини. У продавця повинна бути копія цього висновку. Перевищення вмісту хімічних волокон небезпечне в першу чергу тим, що одяг втрачає гігієнічні властивості.
5. Думка дитини. Головне, щоб дитині було затишно в цьому одязі, не виникало відчуття дискомфорту. Необхідно рахуватися з думкою дитини, підходити до вибору одягу індивідуально: те, що може бути красиво для одного, неприйнятним для іншого. Розвивати смак до одягу треба з самого раннього віку. Дуже важливо, як дитина буде виглядати в школі. Адже всім відома приказка «по одягу зустрічають» актуальна і в наші дні. Охайна і впевнена людина розташовує до спілкування і викликає повагу оточуючих.


Головне управління Держпродспоживслужби
в Хмельницькій області

60
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.