Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Як побороти жорстокість?

Як побороти жорстокість?

Безпритульні собаки і кішки – невід’ємна частина нашого міста. Проте жорстоке ставлення до чотирилапих часто вважається нормою. Це на собі відчула безпритульна собака на прізвисько Люся зі щенятами. Ще два роки тому мешканці будинку ДОС-9 помітили її у дворі. Діти почали піклуватися про собаку і самотужки побудували невеличку домівку, де вона з радістю оселилася. «Люся дуже добра, чуйна і щира собака», — розповідає мешканка будинку Рогова Світлана Яківна.

Минулого року дехто з жителів будинку зібрав щенят Люсі у торбину, і викинув поблизу меблевої фабрики «Інтер’єр». Причиною такого вчинку назвали гавкіт собак вночі, який не дає спати. Діти і мешканці будинку були шоковані такою жорстокістю до тварин. На щастя, небайдужа жінка повернула їх матері-собаці. Щенят вигляділи і знайшли усім десятьом домівки.

Зараз Люся знову чекає на поповнення. Але мешканці бояться, що минулорічна ситуація може повторитися, але закінчитися вже не так добре. Адже нещодавно домівку Люсі, яку побудували діти, бездумно зруйнували. Світлана з онукою просять з любов’ю і турботою ставитися до тварин:

«Ми маємо навчити дітей не жорстокості і злості, а любити тварин і піклуватися про них, особливо про безпритульних, яким так потрібна наша турбота і захист».

Аліна Ріжко

122
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.