Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Як обирати подарунки, щоб не нашкодити довкіллю

Як обирати подарунки, щоб не нашкодити довкіллю

Головна рекомендація — намагатись дарувати емоції.

Новорічно-різдвяні свята — це найбільш активний період у році, коли ми даруємо чи отримуємо подарунки. Невеличкі — символічні, чи масштабні, із чималим капіталовкладенням, це вже справа кожного окремо. Але як же зробити так, щоб наш вибір святкового презенту у майбутньому не зашкодив довкіллю, радить фахівець офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» зі зв'язків з громадськістю та пресою Світлана Каритун.

«Коли ви плануєте подарунки друзям чи рідним, старайтесь не купувати те, що їм може бути не потрібним. Такі речі будуть накопичуватися і в якийсь момент потраплять у сміття. Подумайте десять разів перед тим як купуватимете», — каже Світлана Каритун.

Якщо з презентом усе вирішено, то фахівчиня радить зважати на його упакування. Перевірте, чи можна переробити чи утилізувати його.

«Якщо упаковка з паперу чи картону, то надалі це все здаємо на вторинну переробку. Подарунковий папір можете обирати з уже перероблених матеріалів. Альтернативою святкової обгортки є екоторба. Це два подарунки в одному. Екоторбою можна користуватись декілька років, якщо гарно за нею дивись», — розповідає Світлана.

Додає, аби скоротити екологічний слід від новорічних подарунків, рекомендують, за можливості, купувати їх у звичайних магазинах у вашому населеному пункті, а не замовляти в інтернеті. Бо роблячи замовлення онлайн ми накопичуємо додаткові упаковки. Так саме, залежно від ситуації, радять дарувати емоції та враження, наприклад сертифікати на послуги або квитки в кіно чи на виставу.

«Якщо ви отримали подарунок і розумієте, що він вам не потрібен — не викидайте відразу, а складайте у певне місце, аби потім передарувати людині, якій він згодиться. Своєю чергою, коли робите комусь презент наголошуйте на тому, що не образитесь, якщо комусь його передарують. Не лякайтесь це говорити», — наголошує фахівчиня.

Сайт "Є"

116
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.