Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Як не шукати зраду всюди - пояснює війсковий психолог Олег Покальчук

Як не шукати зраду всюди - пояснює війсковий психолог Олег Покальчук

Зазвичай зраду у соціальних мережах розганяють спеціально.

Поки Збройні Сили України проводять успішні контратаки на південному та інших напрямках, багато «експертів» пишуть, що ми здали Сєвєродонецьк. Подібні думки лунали, коли виганяли росіян з Київської області, перекидали війська на сході України тощо.

Військовий психолог Олег Покальчук пояснює, що такі коментарі роблять, переважно, некомпетентні люди або провокатори. Як результат — ті, хто це читають, сприймають не змістовний матеріал, у якому не можуть розібратися, а його емоційну складову.

«Чому професійні військові рідко коментують такі речі? Вони прекрасно розуміють, що без оптичної розвідки, без додаткових даних, без інформації про кількість батальйонно-тактичних груп тощо така інформація нічого не означає», — зазначає психолог.

Він радить не реагувати на такі емоційні реакції, а довіряти лише інформації з офіційних джерел (наприклад, із сайтів та сторінок Служби безпеки України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної поліції України тощо). А якщо у повідомленнях з офіційних джерел відсутні деталізація і конкретна інформація, розуміти, що для цього є вагомі підстави. «З цим пов’язана і тема полонених, — додає Олег Покальчук. — Чим більше ми заслужено прославляємо людину, яку хочемо витягнути з полону, тим більше ми їй набиваємо ціну і тим складніше це буде зробити».

Сайт "Є"

41
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.