Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Як на Хмельниччині карають власників житла, які завищують ціни на оренду

Як на Хмельниччині карають власників житла, які завищують ціни на оренду

В області фіксують поодинокі випадки спекуляції з житлом.

З початку широкомасштабного вторгнення 35 українців поскаржились у Бюро економічної безпеки на завищені ціни на Хмельниччині. Як сьогодні, 24 березня, розповів голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, поодинокі випадки спекуляції в області караються кількома способами й навів показовий приклад.

«На сайт Бюро економічної безпеки надійшла скарга щодо необґрунтованого підняття ціни на оренду квартири до суми в 4 тисячі гривень за добу. Було встановлено власника цієї квартири. З’ясувалося, що він мав у власності дві квартири і видавав їх як резервні. Себе він представляв волонтером, який допомагає переселенцям. Їм пропонував квартири з неякісним ремонтом за ціною вищою, ніж вказував перед цим», — говорить Сергій Гамалій.

Працівники Бюро економічної безпеки доставили чоловіка до відділу поліції. Там з ним провели профілактичну бесіду із роз’ясненням чинного законодавства.

«Після того чоловік розкаявся у проступках. Добровільно перерахував 5 тисяч гривень на потреби ЗСУ. Також протягом тижня зобов’язався надавати квартири безкоштовно особам, які вимушено покинути домівки через бойові дії. Такі профілактичні бесіди проводяться постійно», — додав очільник області.

Сергій Гамалій зауважив, що в умовах воєнного стану вони не будуть вилучати квартири у власників, які завищують ціни на їх оренду. Однак це житло передаватимуть в безоплатне користування переселенцям.

Сайт "Є"

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.