Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Як хмельницькі службові собаки допомагають розміновувати Київщину

Як хмельницькі службові собаки допомагають розміновувати Київщину

Спанієль на ім’я Рік знайшов два ящики з боєприпасами!

Хмельницькі кінологи з чотирилапими напарниками допомагають розміновувати Київщину. Про це повідомили у поліції Хмельницької області.

Майже місяць фахівці кінологічного центру допомагають місцевій поліції забезпечувати безпеку людей у звільнених від окупантів містах і селах.

«До складу зведеного загону кінологів, який очолив начальник кінологічного центру поліції Хмельниччини Олексій Дяк, увійшли працівники кінологічних служб з Львівської, Тернопільської, Рівненської, Чернівецької та Хмельницької областей», — розповіли у пресслужбі правоохоронців.

Поліцейські разом зі службовими собаками несуть службу на блокпостах, виявляючи підозрілих осіб та небезпечні вантажі, а також допомагають у пошуку зброї та вибухівки.

У поліції розповіли про службового спанієля на ім’я Рік, який знайшов два ящики з боєприпасами. Це озброєння закопали в лісі російські загарбники. Кінолог Володимир Козицький з Нетішина дуже пишається своїм вихованцем і навчив його не лише виявляти злочинців та зброю і вибухівку, а й рахувати.

Загалом кінологи обстежили понад 10 га землі, перевірили 12 000 підозрілих транспортних засобів та майже 200 домогосподарств.

Собаки допомагають оглядати атівки

Чотирилапі виявляють небезпечних осіб

Хмельницькі собаки несуть службу на Київщині

Спанієль Рік знайшов два ящики з боєприпасами

Сайт "Є"

53
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.