Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Як хмельничани допомагають зруйнованим містам України

Як хмельничани допомагають зруйнованим містам України

Не лише відправляють гуманітарні вантажі, але й їдуть цілими бригадами на поміч у постраждалі райони.

Хмельницький допомагає населеним пунктам, які постраждали від бойових дій. У зруйновані регіони регулярно передають гуманітарні вантажі, відвозять спецавтомобілі. Відправляються туди й команди містян, аби допомогти відбудовувати розбиті міста.

Одну з таких поїздок організували в місто-герой Охтирку, що на Сумщині. Вороги масово бомбили місто під час авіанальотів, знищивши будинки та зруйнувавши інфраструктуру. Тепер Охтирка потребує допомоги, щоб поступово відновити життя у місті.

Хмельничани привезли в Охтирку медичний реанімобіль, укомплектований апаратами ШВЛ, дефібриляторами, та кілька сотень медикаментів. Як розповів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, усе передали у міську лікарню.

«Таким містечкам, як правило, ніхто не допомагає. Всі концентруються на обласних центрах. Їм жодного автомобіля ніхто не передавав і навряд чи би передав. Ми їм завезли класного реанімобіля, повного медобладнання. Вони буди шоковані і позитивно вражені нашою допомогою, — говорить він. — Це місто зазнало великих втрат. Воно не було окуповане, воно воювало. Його бомбили з літаків. Міську раду знищили, пів стіни від неї залишилося. Місто поруйноване, побите, дуже важке. Тому така допомога для них надзвичайно важлива».

Реанімобіль для Охтирки від хмельничан.

Передали й кількасот кілограм медикаментів.

Гуманітарну допомогу Хмельницький відправляє в різні регіони України, які постраждали через бойові дії. Як зазначає міський голова, це завжди цільові вантажі. У містах повідомляють, чого вони потребують, а тут збирають необхідне. Пересилають також більшість того, що надходить Хмельницькому від закордонних благодійників.

Допомагають хмельничани і роботою. Днями команда містян повернулася із південного напрямку України. Чоловіки протягом десяти днів робили укріплення на Запоріжжі.

«Вони будували фортифікаційні споруди близько до лінії фронту. Майже десять днів днів, чотири бригади, чотири екскаватори. За цей час нарили більше двох тисяч метрів фортифікацій. Це величезна робота. Той об’єм, який вони зробили, виконують зазвичай за три тижні. А вони приїхали, відпрацювали по 14-16 годин на добу і поїхали додому», — говорить Олександр Симчишин.

Бригада хмельничан будувала фортифікацію на Запоріжжі.

Тепер хмельничани готуються допомагати Чернігову з відновленням комунальної інфраструктури. Зараз комунікують з тамтешньою владою, чим саме можуть бути корисні.

«Розуміємо, що українці зараз мають триматися купи. Бо ворог робить все можливе, щоб нас роз’єднувати. Він сварить нас один з одним. Люди, не розуміючи того, на це ведуться. Бо їм важко: в когось чоловік воює, в когось брат, в когось коханий. Це все робить нас слабшими», — пояснює Олександр Сергійович. 

Сайт "Є"

92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.