Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Визначено кращих юних правознавців Хмельницької області

Визначено кращих юних правознавців Хмельницької області

Визначено кращих юних правознавців Хмельницької області

18 травня, у Міжнародний День вишиванки, за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області та Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації було проведено правову вікторину для десятикласників загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області.

Конкурс проходив у декілька етапів: перший — це подача заявок учнями та визначення кращих шляхом проведення попереднього засідання журі; другий – це змагання серед школярів.

Кращих серед кращих визначало компетентне журі у складі: начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (голова конкурсної комісії) Віктора Худняка; начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Зоряни Давидчук; головного спеціаліста відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Ольги Поліщук.

З привітальним словом та найкращими побажаннями до усіх конкурсантів звернувся Віктор Худняк: «Сьогодні професія юриста є престижною та охоплює широкий спектр спеціальностей: від адвоката до судді, від прокурора до нотаріуса. Сподіваюся, що лави спеціалістів у галузі права зовсім скоро поповняться наполегливою, цілеспрямованою, амбіційною та розумною молоддю».

Ізяславщину на конкурсі представляли – учениця Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Вікторія Кучерук та учениця Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушнірука Марія Яцкова.

Правова вікторина проводилася за нестандартною схемою у формі гри, що включала в себе різні конкурсні випробування — правовий кросворд, фотозапитання, пантоміма тощо.

За результатами пройдених етапів із понад 80 учасників конкурсу у фінал потрапило 3 учасники, які і позмагалися за статус «Юний правознавець».

Після тривалої напруженої боротьби між фіналістами місця розподілилися таким чином:

І місце – Попова Ярослава, учениця Шепетівського НВК №1;

ІІ місце – Музика Вероніка, учениця Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.»;

ІІІ місце – Постанюк Марина, учениця Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

За високі досягнення конкурсанти були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів відповідно та цінними подарунками.

Також, подяками були відзначені півфіналісти вікторини: учениця Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кучерук Вікторія та учениця СЗОШ №27 ім. Д.Іваха Мейко Ольга.

За матеріалами Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області та Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.