Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Визначено автомобільних перевізників наряді приміських автобусних маршрутах

Визначено автомобільних перевізників наряді приміських автобусних маршрутах

Визначено автомобільних перевізників наряді приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району

12 вересня в райдержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району.

Відкрив та провів засідання конкурсного комітету перший заступник голови районної державної адміністрації, голова конкурсного комітету П.П.Ковальчук.

Конкурс проводився відповідно до статті 43 Закону України „Про автомобільний транспорт" та „Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. №1081.

На конкурс було винесено 4 об'єкти на 6 приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району.

На два об'єкти конкурсу (Ізяслав-Білотин, Ізяслав-Закриничне) бажаючих подати документи не виявилось.

Для участі у відборі подано документи на чотири приміський автобусні маршрут загального користування, які не виходять за межі району (Ізяслав – В.Пузирки — Ліщани (два оборотних рейси) у вівторок та п'ятницю, Ізяслав – Нове Село — Ліщани (два оборотні рейси) в понеділок та четвер, Ізяслав-Нове Село – Кропивна — Ліщани (два оборотних рейси) у середу та суботу, Ізяслав – Плужне (один оборотний рейс) щоденно. В конкурсі взяли участь два перевізники-претенденти ПП Гуменюк В.О. та ТОВ «Ізяславтрансбуд».

Причинами проведення даного конкурсу стало розірвання договору на обслуговування перевізником ПП Горохом І.П. на трьох маршрутах та закінчення терміну дії договору на одному маршруті.

Членами конкурсного комітету детально проаналізовано подані документи претендентів, заслухано їх пропозиції та думки присутніх з метою визначення переможця.

За результатами засідання члени конкурсного комітету проголосували про визнання перевізника Гуменюка В.О. переможцем конкурсу на об'єкті конкурсу № 1 (Ізяслав-В.Пузирки-Ліщани,Ізяслав-Нове Село-Ліщани, Ізяслав-Нове Село-Кропивна-Ліщани) та перевізника ТОВ «Ізяславтрансбуд» переможцем конкурсу на об'єкті № 4 Ізяслав-Плужне). Із перевізниками буде у встановлені чинним законодавством терміни укладено договори на перевезення пасажирів на цих маршрутах.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та

інфраструктури райдержадміністрації

73
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.