Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

Витяг з ДЗК (Державного земельного кадастру) про земельну ділянку – це головний документ, який треба надати нотаріусу (або за запитом до іншої установи) для того, щоб оформити договір купівлі-продажу, дарування, міни та інше щодо земельної ділянки, та внести відповідні дані до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Витяг із земельного кадастру підтверджує наявність у земельної ділянки кадастрового номеру, а також містить інші відомості про земельну ділянку (обмеження (обтяження), нормативну оцінку та ін.), внесені до Поземельної книги.


Як і де замовити витяг з Державного земельного кадастру?


Замовити та отримати витяг з Державного земельного кадастру, можна у найближчому центрі надання адміністративних послуг, за умови наявності повної інформації про земельну ділянку і її власника/власників у реєстрі, або онлайн, через електронні сервіси ДЗК «Публічна кадастрова карта». Процедура видачі регулюється Законом України «Про Державний земельний кадастр», який передбачає надання Витягу з кадастру за умови оплати державного мита та відповідно до поданої заяви встановленого зразка.
Для отримання витягу з Державного земельного кадастру необхідно надати:
державний акт на земельну ділянку або свідоцтво про право власності на земельну ділянку чи договір оренди земельної ділянки;
копію паспорту та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки;
нотаріальне доручення від власника земельної ділянки (якщо звертається не власник).

Витяг з Державного земельного кадастру — термін дії

Увага! Відповідно до п. 178 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17.10.2012 року № 1051 Витяг з Державного земельного кадастру є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі, крім витягу про земельну ділянку для оформлення права на спадщину, що видається спадкоємцям, та витягу з Державного земельного кадастру, що видається для підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або внесення інших відомостей до Державного земельного кадастру, які є безстроковими.
У відділі Держгеокадастру в Ізяславському районі Хмельницької області можна отримати витяг з Державного земельного кадастру в найкоротші терміни (1 — 3 робочих днів).


За матеріалами відділу Держгеокадастру в
Ізяславському районі Хмельницької області

119
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.