Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Виставка інформаційних матеріалів присвячена 40-річчю Української гельсінської групи

Виставка інформаційних матеріалів присвячена 40-річчю Української гельсінської групи

В Ізяславській центральній районній бібліотеці діє виставка інформаційних матеріалів присвячена 40-річчю Української гельсінської групи

8 листопада заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та керівник апарату районної державної адміністрації відвідали Ізяславську центральну районнубібліотеку, де ознайомились із виставкою інформаційних матеріалів, присвячену 40-річчю Української гельсінської групи.

«Коли ми говоримо про незалежність України, багато людей уявляють, що незалежність з'явилася в 1991 році як щось випадкове, що незалежна Україна стала можливою завдяки розвалу Радянського Союзу. Саме цю тезу намагається дедалі частіше використовувати, зокрема, і російська пропаганда, яка таким чином представляє українську державу як якесь випадкове геополітичне непорозуміння, що з'явилося на руїнах Радянського Союзу. Насправді історія свідчить про зовсім інше. Історія свідчить про безперервну тяглість боротьби українців за незалежність протягом всього ХХ століття», – зазначив у ході розмови з працівниками районної бібліотеки Володимир Левченко. Тому одним із головних завдань створеної виставки інформаційних матеріалів — донести до читачів закладу інформацію про роль, яку посідає Українська гельсінська група у цій боротьбі. Ольга Манзюк зокрема підкреслила: «Унікальність УГГ полягає в кількох моментах. По-перше, це була унікальна організація на тлі всього дисидентського руху, який часом називають організацією без організації. Унікальність УГГ ще й в тому, що це легальна антирадянська організація. Унікальність її також в тому, що її члени зуміли вплести боротьбу за незалежність України в широкий світовий контекст боротьби за права людини».

Директор Ізяславської центральної районної бібліотеки Ірина Каваценко розповіла, що виставка інформаційних матеріалів створена спільними зусиллями усіх відділів бібліотеки. На виставці представлені фотографії учасників УГГ, фотокопії документів організації, матеріали з різноманітних Інтернет-ресурсів про діяльність організації, книги та багато іншого. З метою донесення інформації про діяльність Української гельсінської групи до більш ширшого кола читачів, в першу чергу до учнівської молоді, працівниками закладу проведено презентації інформаційних матеріалів, представлених на виставці в закладах освіти міста. Засобами представленої інформації працівники районної бібліотеки розповідають, що українська нація ніколи не переставала боротися за незалежність. І тому твердження в тому, що нам упала незалежність із неба – це є результат або незнання нашої історії, або навмисність.

За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки

47
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.