Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вирішувались питання, що стосуються захисту прав та інтересів дітей

Вирішувались питання, що стосуються захисту прав та інтересів дітей

Вирішувались питання, що стосуються захисту прав та інтересів дітей

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 19 липня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, на якому було розглянуто 11 питань.

Засідання проведено під керівництвом заступника голови райдержадміністрації та заступника голови комісії Володимира Левченка.

Присутні члени комісії розглянули низку питань, кожне з яких стосувалося дитячих доль, а саме стосовно: призначення опікунів над дитиною-сиротою 2009 року народження тадитиною, позбавленою батьківського піклування, 2004 року народження, доцільності позбавлення батьківських прав матері відносно малолітньої дитини та батька відносно двох підлітків, виконання батьківських обов´язків шести батьків відносно своїх дітей, а також щодо захисту майнових прав дітей.

Останнє питання порядку денного стосувалось перегляду та затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації.

Усі порушені на засіданні питання були попередньо детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними, а також надано відповідні рекомендації присутнім батькам.

За результатами розгляду прийняті відповідні рішення, спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав і законних інтересів дітей.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

76
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.