Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Випускникам, які складуть ЗНО на максимальні бали планують виплачувати премію

Випускникам, які складуть ЗНО на максимальні бали планують виплачувати премію

ЇЇ розмір — п’ять тисяч гривень.

В Україні планують преміювати п’ятьма тисячами гривень випускників шкіл, які складуть два тести зовнішнього незалежного оцінювання на максимальні бали. Про це повідомляють у Міністерстві освіти.

«Необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями у навчанні сприяють підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені та засвідчують високий рівень освіти в Україні. 28 грудня 2020 року Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Указу Президента України про Премію учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які здобули повну загальну середню освіту та отримали максимальну кількість балів за результатами ЗНО. Розроблений проєкт Указу буде переданий на підпис Президенту України», — йдеться у повідомленні.

Премія становитиме 5 тисяч гривень. Призначатиметься вона відповідно до результатів ЗНО найуспішніших учасників, які набрали 200 балів із двох і більше навчальних предметів.

Нагадуємо, реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня й триватиме до 19 січня включно.

Сайт "Є"

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.