Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Використання бюджетних коштів на особистому контролі голови районної державної адміністрації

Використання бюджетних коштів на особистому контролі голови районної державної адміністрації

На засіданні Рахункової палатиУкраїни, що відбулось 25 лютого поточного року було розглянуто та затверджено Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції Державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження і за підсумками обговорення прийнято відповідне рішення.

Серед пунктів рішення Рахункової палати України є питання, що стосуються реалізації зазначених заходів на території Ізяславського району. А саме: виявлення фактів незатвердження титулів об’єктів будівництва, виконання робіт з використанням заборонених матеріалів, оплата невиконаних робіт, неекономного, непродуктивного і нерезультативного використання коштів субвенції з інших причин відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Повністю із текстом рішення можна ознайомитися за посиланням rp.gov.ua/upload-files/Activity/Collegium/2020/3-1_2020/Zvit_3-1_2020.pdfна сайті Рахункової палати України.

Відповідно до даного документу відділом освіти райдержадміністрації було направлено претензії до виконавців робіт.

В даний час у провадженні Ізяславського районного суду перебуває кримінальна справа за статтею 191 КК «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», справа №675/2364/19 по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірукаао вул… Кушнірука, 4, м.Ізяслав. Також наразі проводиться досудове розслідування матеріалів кримінального провадження №12020224150000140 від 15 травня 2020 року по об’єкту «Поточний ремонт протирадійаціного укриття, обліковий номер 85082, с.Білеве, вул.І.Франка, 2А.

Дане питання перебуває під особистим контролем голови районної державної адміністрації Івана Федорчука.

За матеріалами відділу освіти райдержадміністрації 

168
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.