Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Виховуємо патріотів змалку

Виховуємо патріотів змалку

Виховуємо патріотів змалку

На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню дітьми свого громадянського обов'язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей. Патріотизм є нагальною потребою держави, якій необхідні національно свідомі громадяни, здатні забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі, особистості, які своєю діяльністю, любов'ю до Батьківщини прагнуть створити суспільство, зацікавлене в тому, щоб саморозвиток особистості, становлення її патріотичної самосвідомості здійснювалися на моральній основі та визнанні пріоритету прав людини.

Популяризуючи національне військово-патріотичне виховання молоді, відділом освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації спільно із районною громадською організацією «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» регулярно проводиться цикл інтелектуально-розважальних, військово-патріотичних, спортивних заходів для дітлахів.

Один із таких заходів відбувся 15 липня на базі дитячого оздоровчого табору «Світанок» села Білогородка. Військово-патріотична акція для юнаків та дівчат пройшла насичено та цiкаво.

Звістка про зустріч із гостями свята стала предметом жвавого обговоренням молоді. Діалог ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення із дітлахами розпочався із обговорення особливостей та специфіки нелегкої, але почесної армійської служби у частинах та підрозділах Збройних Сил України. На численні запитання почесні гості дали вичерпні відповіді та поради. Варто зазначити, що завдяки проведенню такої акції, чимала кількість підлітків виявила бажання поєднати свою долю із престижною та почесною армійською службою.

Знайомство із військовими професіями, сучасними зразками стрілецької зброї та засобами зв'язку, їх тактико-технічними характеристиками, показові виступи почесних гостей із розбирання та збирання зброї, приміряння загальновійськового захисного комплекту, протигазу, сучасної екіпіровки, проведенню майстер-класу із наповнення повітрям парашута — ось далеко не повний перелік заходів, які зробили дозвілля дітлахам цікавим і змістовним. Ніхто не залишився байдужим, кожний взяв для себе щось нове, цікаве, неповторне.

Також юнакам та дівчатам запропоновано переглянути документальнийфільм про волонтерів, які займаються доставкою допомоги на передову у зоні АТО. Завдяки цьому волонтерському руху українська армія не втрачає ентузіазму під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Переглянутий фільм не залишив байдужим жодного із присутніх.

Значний ажіотаж у підлітків викликав перегляд фільму про роботу військово-патріотичного клубу «Каскад», котрий нещодавно відновив свою діяльність. Більшість із присутніх висловило бажання вступити до клубу.

На згадку про цікавий день було зроблено колективне фото.

Подібні військово-патріотичні акції дають унікальні знання, вміння та навички, які сприятимуть у подальшому житті молоді, забезпечать відповідний рівень усвідомленості, відповідальності за власне життя та життя своєї країни, підвищують рівень популярності служіння в лавах Збройних сил України, надають можливість долучитися до активної громадської роботи та ведення здорового способу життя.

За матеріалами відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

24
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.