Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вихованці Ізяславської ДШМ стали призерами IV Всеукраїнського багатожанрового конкурсу

Вихованці Ізяславської ДШМ стали призерами IV Всеукраїнського багатожанрового конкурсу

Вихованці Ізяславської ДШМ стали призерами IVВсеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв «Музичний олімп»

Вихованці та викладачі Ізяславської дитячої школи мистецтв стали учасниками IV Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв «Музичний олімп», що проходив 24 та 25 березня у місті Вінниця.

Всеукраїнський конкурс «Музичний олімп» проводиться з метою здійснення культурних заходів Всеукраїнського рівня, виявлення і підтримки талановитих дітей та молоді у різних видах мистецтва і творчості, організації прекрасної атмосфери стимулювання керівників, учасників до розвитку талантів. Серед завдань конкурсу стала пропаганда різних жанрів вокального, інструментального, циркового, театрального, хореографічного мистецтва.

У ході конкурсної програми та поза нею відбувся обмін досягненнями в галузі вокального, інструментального, хореографічного, театрального та циркового мистецтва.

Конкурс проводився за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради. Засновником та організатором конкурсу є Громадська організація «Єднаємо серця».

Організаторами у ході конкурсної програми було забезпеченостворення творчої атмосфери для професійного спілкування учасників конкурсу, обмін досвідом і репертуаром, відкриття нових імен і талантів в галузі різних видів мистецтв; залучення продюсерів, партнерів, організаторів концертів, фестивалів для подальших контактів з колективами – учасниками конкурсу.

Конкурс дав черговий поштовх розвитку і зміцненню міжкультурних зв'язків, активізації культурного обміну.

Учениця 2 класу теоретично-хорового відділуІзяславської ДШМ Дарина Онищук (викладач Клавдія Бернадська, концертмейстер Наталія Галімська) зайняла 1 місце у номінації «Академічний вокал», вікова категорія 9-12 років. Її викладач Клавдія Бернадська отримала подяку за вагомийособистийвнесок у створенні духовних цінностей у підростаючого покоління, активну професійну діяльність та ідеї відродження і розвитку національної української культури.

Учні 1 класу хореографічного відділу Ізяславської дитячої школи мистецтв у складі зразкового дитячого ансамблю народного танцю «Барвограй» (викладач Зоряна Кузема) вибороли 1 місце у номінації «Танці народів світу», вікова категорія 7-8 років.

Вихованці старших класів хореографічного відділуІзяславської дитячої школи мистецтв у зразкового дитячого ансамблю народного танцю «Барвограй» (викладач Зоряна Кузема) вибороли 1 місце у номінації«Народна хореографія», вікова категорія 9-12 років.

Переможці отримали відповідні дипломи та подарунки. Хореографічний колектив «Барвограй» отримав СЕРТИФІКАТ на знижку на участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Супер Стар».

Кузема Зоряна Петрівна отримала подяку за вагомийособистийвнесок у створенні духовних цінностей у підростаючогопокоління, активну професійну діяльність та ідеї відродження і розвитку національної української культури.

27.03.2018 р.

За матеріалами Ізяславської дитячої школи мистецтв

117
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.