Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вихованці Ізяславського «Барвограю» взяли участь у фестивалі в Туреччині

Вихованці Ізяславського «Барвограю» взяли участь у фестивалі в Туреччині

Вихованці Ізяславського «Барвограю» взяли участь у фестивалі

«ANTALYA YOUTH FESTIVAL» в Туреччині

Нещодавно вихованці зразкового ансамблю народного танцю «Барвограй» (керівник Зоряна Кузема) Ізяславської дитячої школи мистецтв взяли участь у Міжнародному танцювально-музичному фестивалі «ANTALYA YOUTH FESTIVAL», що відбувся у місті Сіде провінції Анталія в Туреччині.

Учасниками фестивалю стали фольклорні, хореографічні, хорові колективи, оркестри, мажоретні групи, творчі колективи з Індії, Південної Кореї, Кіпру, Грузії, Туреччини, Болгарії, Словенії, України. Вік учасників колективів був від 13 до 26 років.

Мета організаторів фестивалю -надати представникам різних країн можливість представити свою культуру та традиції, дати можливість познайомитись із новими людьми, знайти нових друзів. Ідея заходу – зблизити музику та людей, зробити святкове дійство та вулицях та площах.

Кожен колектив представляв щонайменше по 2 номери. Концертні виступи проводились у вечірній час, що учасники фестивалю змогли спланували свій час для ознайомлення з містом, відпочинку на пляжах, екскурсії Середземним морем.

Колективи представляли фольклорні та сучасні танці, музичні та циркові номери, танцювальні театри і художню гімнастику, хорові виступи, групи традиційних вуличних ігор, тощо.

Всі колективи — учасники фестивалю були нагороджені організаторами дипломами та пам'ятними кубками.

Своїми запальними виступами учасники фестивалю відправили послання дружби, миру та любові у всьому світі із цього міста – перлини Середземномор'я.

ФОТОКОЛАЖ

За матеріалами Ізяславської дитячої школи мистецтв

100
RSS
Гость
16:36
Наші найкращі, успіхів вам!!!
Управление
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.