Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вигрібають по повній представники Ізяславщини

Вигрібають по повній представники Ізяславщини

До Дня фізичної культури та спорту

В ДЮСШ міста Київ з академічного веслування“Буревісник” працює Заслужений тренер України Наталія Кукуріка родом із села ВаськівціКлубівської сільської ради Ізяславського району. Сама ж Наталія також є майстром спорту України. У своїй тренерській роботі Наталія Олегівна прагне відкрити нові спортивні імена в першу чергу серед хлопців та дівчат з «глибинки». У такому підходіє своїплюси — в регіонах діти працювали все життя, вони звикли справлятися із труднощами, а мозолі на долонях їх точно не зупинять.

Наталія якось заради експериментуекстерном готувала до чемпіонату України двох дівчаток з Хмельницької області. І вони після більш ніж місячних тренувань стали чемпіонками країни у «ніжному віці» — 13-14 років.

В Празі (Чехія) у січні 2020 року пройшов чемпіонат Європи з веслування на ергометрах «Concept-2». В ньому взяли участь п'ять українських спортсменів. І до України вони привезли сім нагород різного ґатунку! Серед призерів є вихованці Наталії Кукуріки.

14-15 вересня 2019 року у Києві відбувся командний чемпіонат України з веслування академічного, де вихованці Наталії стали бронзовими призерами.

Серед вихованців Наталії Кукуріки є й двоє хлопців з Ізяславського району: Роман Матвійчук з Білогородки та Микола Мазур з Топорів. Вони 18 серпня 2012 року на юніорському чемпіонаті світу U-18 (Пловдив, Болгарія), у складі команди (Микола Мазур, Владислав Гаврилюк, Георгій Вертелецький, Роман Матвійчук) — українська парначетвірка виборола СРІБНІ МЕДАЛІ!!! Також вони стали майстрами спорту міжнародного класу.

Окрім того у 2012 році Матвійчук Роман та Мазур Микола посіли ІІІ місце на чемпіонаті Європи, який проходив в Польщі.

З 6 по 8 травня 2016 року у німецькому містечку Бранденбург відбулася європейська першість з академічного веслування Романа Матвійчука. В складі української команди були Микола Мазур та Роман Матвійчук.

Цікава історія із життя Миколи Мазура: його прихід в греблю був досить цікавим, в 13 років він поїхав на змагання по футболу, де його помітив тренер по волейболу, а через два місяцімайбутнього волейболіста визвав директор школиі запитав, чи не хоче він переїхати в Київ. «Я думав волейболом займатися», — згадував уродженецьІзяславщини. Та «гребун» з Миколи вийшов куди більш знатний, ніж міг би вийти волейболістом. Микола Мазур та Роман Матвійчук у складі команди стали віце-чемпіоном світу, двічі був бронзовим призером на Європейському чемпіонаті у своїй віковій групі.

За матеріалами джерел мережі Інтернет

377
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.