Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вибухи на Хмельниччині – в ОВА інформацію спростовують

Вибухи на Хмельниччині – в ОВА інформацію спростовують

У соцмережах поширюють повідомлення про вибухи під час ранкової тривоги.

Сьогодні вранці, 20 травня, на Хмельниччині оголосили повітряну тривогу через загрозу ракетних обстрілів з боку окупантів. Тривала вона менше години – з 8.25 до 9.15.

Вже під час сигналу сирени в соцмережах та телеграм-каналах деякі користувачі почали поширювати інформацію про вибухи на території області, посилаючись на відповідне сповіщення в додатку єТривога. Незабаром в одному з телеграм-каналів опублікували коротке відео, як підтвердження начебто вибуху в Хмельницькому районі.

Натомість голова Хмельницької військової адміністрації Сергій Гамалій такі повідомлення спростував.

«На території області все спокійно. Інформація в соціальних мережах і телеграм-каналах щодо вибухів в Хмельницькій області не підтверджена», — зазначив він.

Нагадаємо, востаннє на Хмельниччині оголошували повітряну тривогу вночі 17 травня. Тоді ворог не завдав ракетних ударів на території області, проте мешканці області масово обговорювали гучний шум у нічному небі. Та припускали, що це могли бути звуки ракет, які летіли на Львівщину. Тієї ночі російські війська обстріляли ракетами об'єкти інфраструктури Львівської області.

Сайт "Є"

471
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.