Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вибори президента першої школи відбулися!

Вибори президента першої школи відбулися!

15 квітня в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 відбулися вибори Президента школи. За право бути президентом закладу боролись: учениця 10 класу Дарія Гаврилюк, учениця 9 А класу Діана Куба, учениця 9 Б класу АннаМігур. Дівчата напередоднідняголосування провели активну передвиборчу кампанію. Фактично у передвиборчій програмі кожного кандидата було виписано прагнення згуртувати навколо себе сильну команду іпрацювати на благо школи. «Це буде єдина команда нашої школи. Тому треба об'єднатися і на власному прикладі показати, що світле майбутнє в наших руках. Справа – за професійною командою, що має зацікавленість і волю. Щирість моїх намірів та спроможність їх реалізувати буде підтверджена практичними діями» — зазначалося кандидатами на пост президента школи.

З дев'ятої години ранку члени виборчої комісії, а це учні старших класів, розпочали свою роботу. Отримавши відповідну кількість виборчих бюлетенів та списки виборців, комісія кожну перерву забезпечувала голосування виборців закладу, а це учні 1-10 класів та колектив школи. Всього до виборчих списків було включено 364 особи.

Щобпоспостерігати за ходом голосування, до школи завітав заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимир Левченко. Він зустрівся та поспілкувався із членами шкільної виборчої комісії, яка до речі, була сформована із учнів старших класів школи. Діти показали посадовцю списки виборців, які сформовано на основі класів, ознайомили із обладнанням виборчої дільниці.

Також Володимир Левченко зустрівся із директоромшколи Тетяною Вітрук. Під час спілкування Тетяна Миколаївна зазначила: «Керувати школою – це досить складне завдання. Президент керуватиме учнівським самоврядуванням, тож він має бути дійсно гідним цієї посади. Свою роботу він має спрямувати так, щоб усім учням нашої шкільної родини кожного ранку хотілось переступати поріг школи. Кандидати в президенти – це найдостойніші люди нашої школи, які користуються повагою не тільки в колективі класу, а й у нашому навчальному закладі. Кожен з кандидатів має свою програму, яку він має втілити в життя і, звичайно, успіх цієї програми багато в чому залежатиме і від того наскільки тісно працюватиме майбутній президент з батьківською громадою. Тож бажаю всім успіху!».

Заступник голови районної державної адміністрації під час свого спілкування із членами виборчої комісії, керівником закладу, із виборцями зупинилась на величезному значенні громадського самоуправління навчальним закладом. «Здобутий досвіт ведення виборчої агітації, громадської роботи, роботи у виборчій комісії якнайкраще сприятиме соціалізації учнівської молоді, формування у дітей активної громадянської позиції як свідомого громадянина України», — наголосив Володимир Левченко. Він також побажав майбутньому новообраному президенту стати ще кращим, щоб він із гордістю міг сказати «Я учень першої школи!».

Закінчилося голосування о 15.00 год., після чого вся виборча комісія здійснила підрахунок усіх голосів. Всього взяло участь у голосуванні 265 виборців із загальної кількості 364.

За результатами підрахунку голосів троє кандидатів на посаду президента школи набрали наступну кількість голосів: Анна Мігур набрала 95 голосів, Діана Куба — 90 голосів, Дарія Гаврилюк — 68 голосів, не підтримали жодного кандидата 5 осіб та 7 бюлетенів визнано зіпсованими.

Президентом шкільної держави Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 обрано Анну Мігур.

Всі члени комісії залишилися задоволеними, вони отримали певний досвід роботи під час виборів, який, сподіваємося, їм у житті знадобиться.

В.Кучерук за матеріалами

Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

332
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.