Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували юну інтелектуальну, творчу та спортивну еліту Ізяславщини​

Вшанували юну інтелектуальну, творчу та спортивну еліту Ізяславщини​

Вшанували юну інтелектуальну, творчу та спортивну еліту Ізяславщини (ФОТО)

30 травня до Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», задля відзначення обдарованої учнівської молоді Ізяславщини, які стали переможцями та призерами обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, обласних учнівських олімпіад, обласних та Всеукраїнських творчих конкурсів та спортивних змагань у 2017 році, завітали: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, керуючий справами районної ради Леся Божко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Пилипчук, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, заступник голови райкому профспілки працівників освіти Тетяна Лех.

Відкриваючи свято вшанування юних талантів «Зоряний Олімп Ізяславщини 2017» начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністраціїВалентина Пилипчук наголосила, що сьогодні ми в черговий раз переконались, що кожна дитина неповторна. «Дитина приходить у світ, щоб творити своє життя, знайти себе: хтось здібний до музики, хтось – до образотворчого мистецтва, хтось – до математики. Стільки дітей – стільки здібностей», — зазначила Валентина Віталіївна. Крім того, що вона повідомила, що лише за результатами обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад серед 20 районів області Ізяславщина посіла друге місце, Ізяславське районне наукове товариство МАН серед товариств області вибороло третє місце.

Вітаючи учасників святкового зібрання заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко сказав: «Сьогодні залучення дітей до участі в предметних олімпіадах, спортивних турнірах, конкурсах є одним із методів творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей. Протягом 2016-2017 навчального року чимало юних дослідників закладів освіти району мали можливість спробувати себе у науковому пошуку, побачити результати власних досліджень, позмагатися із рівними, відчути радість від успіхів різних випробуваннях». Володимир Борисович вручив дипломи та грамоти призерам та переможцям обласних олімпіад, конкуру-захисту наукових робіт МАН, творчих конкурсів у номінації «Інтелектуальна та академічна надія».

У номінації «Творчість» дипломи та грамоти призерам та переможцям обласних та всеукраїнських конкурсів з числа учнів закладів освіти району вручила керуюча справами виконавчого апарату районної ради Леся Божко. Зокрема Леся Володимирівна наголосила: «Адже саме творчі конкурси допомагають обдарованим дітям розкрити свої здібності, виховати самостійність, наполегливість та вміння формувати й відстоювати власну думку. Своїм прикладом таке молоде покоління формує громадянську позицію учнів, надихаючи інших до науково-дослідницької та експериментальної роботи. Сподіваюся, що з кожним роком талановитих дітей на Хмельниччині буде більше, а потенціал області буде рости».

Під час заходу було відзначено тих дітей, які приймали активну участь у громадському житті своїх навчальних закладів. Їм Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук вручила відзнаки у номінації «Лідер». Вітаючи номінантів, Валентина Іванівна підкреслила вагомість здобутків молодих лідерів та побажала їм втілити свої сміливі задуми у майбутньому на благо держави.

Завідувачем сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталієм Ткачуком у номінації «Юні олімпійці» було вручено відзнаки відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації членам районної команди із волейболу, які здобули у фіналі обласної Спартакіади школярів перше місце та захищали честь Хмельниччини в ході Чемпіонату України, де увійшли до десятки кращих команд України.

Звичайно під час свята було відзначено і тих, завдяки наполегливій творчій праця яких, учні досягнули вершин успіху – їх педагогам та наставникам. Заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Левченком та керуючим справами виконавчого апарату районної ради Лесею Божко було вручено грамоти районної державної адміністрації та районної ради. Відзнаки Ізяславської міської ради педагогам вручила Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. Великій групі педагогічних працівників району, вихованці яких стали переможцями та призерами олімпіад, конкурсів, змагань було вручено начальникам відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентиною Пилипчук.

Від імені райкому профспілки працівників освіти Ізяславського району заступник голови райкому Тетяна Лех вручила грошові премії призерам олімпіад та конкурсів, батьки яких є членами профспілкової організації.

Святкову атмосферу під час святкового дійства підтримували солісти та творчі колективи Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва.

Українська держава сьогодні як ніколи маж нагальну потребу у таких талановитих молодих людях, які є силою, що змінить та виведе нашу державу на новий рівень розвитку.

В.Кучерук за матеріалами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.