Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували світлу пам’ять непересічної для України особистості та свого земляка

Вшанували світлу пам’ять непересічної для України особистості та свого земляка

20 липня відзначав би 72-річчя з дня народження Герой України, Генеральний директор Укрзалізниці, екс-міністр транспорту та зв'язку України Георгій Кірпа. Проте не судилось… У 2004 році помер за трагічних обставин.

Вшанувати світлу пам'ять непересічної для України особистості та свого земляка в цей день в селі Клубівка біля його пам'ятника зібрались місцеві жителі села, друзі, керівництво сільської ради та інші. Участь у мітингу також взяв заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко.

Цей захід — черговий вияв пошани Георгію Кірпі, який у непрості часи очолив залізничну галузь і зробив у ній чимало позитивних перетворень. Саме за часів його керування почали масово реставрувати вокзали та станції, будувати нові дороги. Обіймаючи посаду міністра транспорту України, Георгій Миколайович також зумів за короткий час модернізувати усю транспортну галузь.

Клубівчани, як і співвітчизники, свято бережуть пам'ять про перебування свого земляка.

До підніжжя пам'ятника Героя України Георгія Кірпи поклали вінки і квіти, його друзі, керівництво району та сільської ради, представники громадськості, а також вшанували його хвилиною мовчання.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.