Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували працівників соціальної сфери району

Вшанували працівників соціальної сфери району

Напередодні відзначення Дня працівників соціальної сфери, який відзначається щорічно 1 листопада, заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Павлюк, із дотриманням карантинних правил, привітали колективи управління соціального захисту населення райдержадміністрації та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) із прийдешнім професійним святом.

Звертаючись до всіх присутніх, заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук зазначив: «Я вдячний усім вам за те, що постійно опікуєтеся проблемами людей Ізяславщини, забезпечуючи їх потреби. Переконаний, що вам вистачить наснаги, витримки і професіоналізму для вирішення всіх питань у справі поліпшення добробуту населення нашого району. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі вірно служать нашим землякам».

З вітальним словом до всіх присутніх також звернувся голова районної ради Сергій Шлегель та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко.

За сумлінну працю щодо реалізації політики у сфері соціальної роботи з сім’ями, дітьми і молоддю та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України керівники району та галузі нагородили групу кращих працівників соціальної сфери Ізяславщини грамотами та подарунками.

Секто РДА

137
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.