Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували працівників сільського господарства району

Вшанували працівників сільського господарства району

Вшанували працівників сільського господарства району

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Напередодні свята, 18 листопада, в Ізяславському районному будинку культури відбулися районні урочистості на честь працівників агропромислового розвитку Ізяславського району.

Щоб привітати людей праці, на свято завітали голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, в.о.начальника управління фітосанітарної безпеки головного управління Держпроспоживслужби в Хмельницькій області Володимир Івасюк, депутат Ізяславської районної ради Тамара Камінська, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Ткачук.

У цей день виступаючі висловили щирі слова вдячності сільським трудівникам.

«Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі, залежить здоров'я, добробут та достаток людей. В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом випікати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Ізяславщина славетна прадавніми традиціями, щирими та працьовитими людьми, які виконують високий обов'язок щодо формування продовольчого потенціалу держави, і наші невтомні сільські трударі щоденною кропіткою працею роблять вагомий внесок у зміцнення економіки Ізяславщини, покращення добробуту її жителів, забезпечують стабільне зростання агропромислового комплексу району» — наголосив у своєму виступі Борис Яцков. Також виступаючі зазначали, що в усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. «Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народ і – мир і спокій» — лунало із вуст виступаючих.

В.о.начальника управління фітосанітарної безпеки головного управління Держпроспоживслужби в Хмельницькій області Володимир Івасюк вручив голові районної державної адміністрації Почесну грамоту Хмельницької обласної державної адміністрації, якою Ізяславський район нагороджено за ПЕРШЕмісце в другій підгрупі районів Хмельницької області за найкращі показники у розвитку сільськогосподарського виробництва.

Також під час святкового заходу відбулося вшанування і вручення відзнак обласної державної адміністрації, Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради тим, хто, доклавши потужних зусиль, здобув вагомі результати.

Гарний настрій присутнім на святі дарували аматори сцени Ізяславського району.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров'я міцніє, а трудові успіхи примножуються.


За матеріалами відділу агропромислового

розвитку райдержадміністрації

73
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.