Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували пам'ять захисників України

Вшанували пам'ять захисників України

Саме 5 років тому українські добровольці першими виступили на захист держави на початку російської агресії та стали основою нової української армії.

Коли у березні 2014 року стало ясно, що розпочинається війна. Стало зрозуміло, що під загрозою наша незалежність і що Україна фактично безборонна, трапилося те, чого ворог ніяк не очікував – український народ миттєво самоорганізувався».

«А сотні Самооборони Майдану в найважчий час для України прийняли рішення взяти на себе відповідальність за захист Вітчизни. Так був започаткований масовий добровольчий рух, який став основою і рушійною силою нового українського війська. Саме 14 березня 2014 року більше п'яти сотень бійців-добровольців прибули на полігон в Нові Петрівці. І це тоді стало початком бойового шляху першого добровольчого батальйону. Добре пам'ятаю той день, коли мав високу честь тоді бути серед вас», — наголосив 14 березня під час зустрічі із особовим складом батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Національної гвардії УкраїниПрезидент України Петро Порошенко.

За його словами, у короткий термін студентам і науковцям, бізнесменам і робітникам, лікарям і митцям довелось перетворитися на професійних солдатів. «Добровольчі батальйони вступили в бій з російськими інтервентами та їхніми місцевими колаборантами», — додав Президент.

Також 14 березня, в рамках заходів із відзначення в районі Дня українського добровольця, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова районної громадської організації воїнів АТО Володимир Павлюк, спеціаліст по роботі із ветеранами територіального центру, учасник АТО, доброволець Володимир Кізіменко в місті Ізяслав поклали квіти до могил загиблих за свободу, незалежність та територіальну цілісність України Василя Кобернюка, Миколи Микитюка, Олександра Слободяна, Вінера Карімова та прикордонника Вадима Березенського.

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

75
RSS
Гость
17:24
Вічна Слава Героям!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.