Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували пам'ять загиблих героїв

Вшанували пам'ять загиблих героїв

Вшанували пам'ять загиблих героїв

Ініціативу про встановлення в Ізяславі пам'ятного знаку братам по зброї, що поклали свої голови, захищаючи рідну землю від чергової загарбницької російської навали,Ізяславська районна громадська організація «Товариство учасників бойових дій «Трасер» проголосило ще минулоріч. З того часу Ізяславська міська рада ухвалила рішення про погодження місця встановлення пам'ятного знаку.

Члени Товариства почали збирати перші пожертви на його встановлення. По вулиці Шевченка, де буде встановлено пам'ятний знак, вивішено банер з реквізитами благодійного рахунку, на який можна переказати кошти. Товариство подбало про ескізний проект пам'ятника авторства відомого скульптора Володимира Цісарика. Обчислено вартість виготовлення скульптурної композиції – 200 тисяч гривень.

23 серпня, у день вшанування Державного Прапора України, Ізяславська районна громадська організація «Товариство учасників бойових дій «Трасер» провела урочисту церемонію з підняття на місці встановлення майбутнього пам'ятника синьо-жовтого та червоно-чорногопрапорів.

Перед початком церемонії до присутніх звернувся голова Товариства Роман Сізов. За його пропозицією всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих та померлих учасників антитерористичної операції на сході України.

Синьо-жовтий та червоно-чорний прапори перед підняттям освятили благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук та настоятель костелу святого Йосипа Римо-католицької церкви о.ЕдуардПюро. Після того як прапори було урочисто піднято, вони звернулись до учасників заходу із пастирським словом.

До пам'ятної дошки із портретами загиблих земляків лягли живі квіти.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.