Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували пам'ять загиблого в АТО Юрія Цісарука

Вшанували пам'ять загиблого в АТО Юрія Цісарука

Вшанували пам'ять загиблого в АТО Юрія Цісарука

Липень. 2015 рік. У Ізяслав прийшла трагічна звістка: у зоні АТО загинув наш земляк — Юрій Цісарук. Юрій Цісарук займав посадуначальника розвідки управління ракетних військ і артилерій управління оперативного командування «Захід».
Юрій Цісарук розпочав свою службу у Збройних силах України із 1992 року. За цей час він перебував на різних посадах від командира до начальника розвідки управління ракетних військ і артилерій управління оперативного командування «Захід». Загиблий проявив себе умілим, знаючим та чесним офіцером Армії України. Він до кінця із честю та гідністю виконував свій військовий обов'язок.
Сьогодні, 12 липня, у другу річницю його загибелі заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк, голова Ізяславської районної спілки воїнів-учасників АТО Володимир Павлюк спільно із рідними та друзями загиблого Юрія Цісарука відвідали могилу, де спочиває захисник України.
Присутні вшанували пам'ять загиблого учасника АТО хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили. Також вони пригадали уривки життя Юрія Цісарука та, уклонившись, висловили своє захоплення героїзмом, мужністю і самопожертвою загиблого бійця. Адже він, як й інші полеглі учасники АТО, без вагань став на захист суверенітету і незалежності нашої Вітчизни.
Допоки люди пам'ятатимуть про подвиги своїх захисників, шануватимуть та берегтимуть спогади, доти Україна буде сильною. Адже лише усвідомивши їхню відвагу та патріотизм, можна зрозуміти, що це найкращі та найхоробріші із людей України.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.