Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України

Вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України

Сьогодні Україна очищається від російського та радянського ідеологічного впливу, починає формувати пантеон власних героїв. Сторіччя Української революції 1917–1921 років повернуло в суспільну свідомість мужній чин борців за незалежну Україну. В Україні почали з’являтися вулиці, меморіальні дошки, пам’ятники, присвячені цим подіям.

В Україні змінилося ставлення до героїв Української революції 1917–1921 років. З’явилися почесні назви частин, пов’язані з особами та подіями Української революції. У затвердженій в 2017 році новій уніформі і знаках розрізнення Збройних сил України використали окремі елементи однострою періоду 1917–1921 років. Найпомітніший – нарукавний тризуб.

“Слава Україні! – Героям слава!” – гасло Української повстанської армії. Нині воно є офіційним вітанням у Збройних силах України. “Слава Україні!” почали вітатися вояки кінного дивізіону 1-го Запорізького полку Армії УНР. На це відповідали: “Козакам слава!”. Звертання “Слава Україні! – Героям слава!” затвердив навесні 1941-го року ІІ Великий збір ОУН під проводом Степана Бандери. 4 жовтня 2018 року Верховна Рада затвердила вітання “Слава Україні! – Героям слава!” як офіційне в Збройних силах та у Національній поліції.

У рамках заходів до Дня захисника України, Дня українського козацтва, Свята Покрови голова районної державної адміністрації Іван Федорчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, вшановуючи пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в різні періоди її історії, поклали квіти до могил загиблих учасників АТО/ОСС, померлих учасників Революції Гідності, пам’ятних знаків на їх честь. «Завдяки їм на мапі світу зараз є вільна Україна», – заявили в ході покладання керівники.

Також відбулись покладання до могил загиблих учасників АТО /ОСС в селах району.

Сектор РДА

123
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.