Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України

Вшанували пам'ять борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України

24 серпня виповнилось 26 років незалежності України, проте реальна її історія набагато довша і багатша. Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею.Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український.

Річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи своє право на свободу. За право вільними проживати на Богом даній землі наші захисники Батьківщини віддали найдорожче – власне життя. На жаль, час не можна повернути назад. Але у наших силах бути гідними подвигу героїв. Адже на їх подвигах виросте нове покоління, яке зробить Україну сильнішою та кращою.

Саме в цей день, у рамках відзначення 26-ї річниці незалежності України, відбулась церемонія вшанування пам'яті борців за Україну із покладанням квітів до могил військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції на сході України.

Від імені громадськості Ізяслава делегація військовослужбовців на чолі із головою громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» Володимир Павлюк спільно із заступником міського голови Віталієм Андрійчуком прийшли вшанувати пам'ять полеглих героїв, які поховані в місті Ізяслав, зокрема: Миколи Микитюка, Василя Кобернюка, Юрія Цісарука.

Також вдячні земляки поклали квіти до меморіальної дошки Олександру Кушніруку – військовослужбовцю родом із Ізяславщини, який загинув в зоні антитерористичної операції на сході України.

Крім того відбулось покладання квітів до могил загиблих захисників Батьківщини, похованих на території Ізяславщини — Володимира Чепелюка, Олександра Мамлая в селі М'якоти, Олега Довгого в селі Щурівці, Ігоря Хом´яка в селі Плужне.

Пам'ять загиблих українських героїв вшанували хвилиною мовчання. Із вдячністю земляки вклонились загиблим бійцям та поклали квіти до могил полеглих.

Надзвичайно важко стояти біля захоронень відважних земляків та дивитися у вічі батькам, які втратили свого сина. Ми завжди пам'ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам'ять загиблим нашим героям!

Завершився меморіальний захід покладанням квітів до меморіалу воїнам-визволителям в Ізяславському міському Парку Слави.

Фото

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

76
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.