Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували Героя у день його народження

Вшанували Героя у день його народження

На жаль, безжалісна війна на Сході Українипідступно забирає з наших рядів кращих – справжніх патріотів України, які, відстоюючи суверенітет та територіальну цілісність рідної держави, гинуть на бойовому посту із зброєю в руках, відходячи у Вічність… Серед них сержант з матеріального забезпечення аеромобільної десантної роти 80-ї окремої аеромобільної бригади, родом із с.Мякоти, Володимир Чепелюк.

14 травня, йому виповнилося б 27 років від дня народження, але п'ять років тому для нього все зупинилось…

Вшанувати світлу пам'ять юнака, який у розквіті літ віддав життя за вільну і соборну Україну, прийшли батьки та друзі. Віддали данину глибокої вдячності загиблому також представники районної влади, військового комісаріату, громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО». Вони подякували батькам Володимира за те, що виховали його справжнім чоловіком і патріотом своєї країни.

«Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни, – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Таким був і наш земляк, воїн АТО, — говорили присутні.- На жаль, ми не можемо його повернути, та ми повинні зробити все, щоб пам'ять про Володимира Чепелюка жила вічно!".

Мати бійця розповіла про цінності, які сповідував її син. Завжди усміхнений, з іскринкою в очах, Володимир у житті був відповідальним хлопцем, який готовий прийти на допомогу.

Присутні вшанували пам'ять загиблого воїна та поклали квіти до його могили.

Ще донедавна ми могли про героїв України говорити тільки на уроках історії, однак тепер Герої у багатьох сім'ях, які живуть поруч з нами. Пам'ятаймо про наших Героїв та їхній подвиг, адже вони йшли на боротьбу заради нас. А наше завдання зробити Україну такою, якою вони хотіли її бачити, щоб ми мали можливість у своїй країні вшановувати наших Героїв і молитися своєю мовою. Наша відповідальність у тому, щоб пам'ятати про захисників, які полягли на полі бою. Наша відповідальність гідно їх вшановувати.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.