Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшанували активістів волонтерського руху Плужненськоїсанаторної школи-інтернат

Вшанували активістів волонтерського руху Плужненськоїсанаторної школи-інтернат

Вшанували активістів волонтерського руху Плужненськоїсанаторної школи-інтернат (ФОТО)

25 травня в Плужненській санаторній школі-інтернат відбувся незвичний захід. Не дивлячись на завершення 2016/2017 навчальногороку, тут підводили не підсумки навчальних досягнень учнів та працівників закладу, а підсумки участі учнів та працівників закладу у волонтерській роботі. На захід завітали голова районної ради Сергій Вадимович Шлегель, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова правління ГО «Волонтери Ізяславщини» Володимир Кузьмович Тележинський, представники ряду інших громадських організацій Ізяславщини.

Гості щиро та сердечно подякували волонтерам санаторної школи-інтернат за активну участь у волонтерському русі району, за зібрану та надану допомогу захисникам свободи, незалежності та територіальної цілісності України, які перебувають на сході держави в зоні проведення Антитерористичної операції. Вони також привітали із наступаючим святом Останнього Дзвоника та завершенням навчального року, побажали гарного відпочинку влітку та всього найкращого в житті.

Голова районної ради Сергій Вадимович Шлегель, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова правління ГО «Волонтери Ізяславщини» Володимир Кузьмович Тележинський відповідно до рішення правління громадської організації вручили навчальному закладу посвідчення про присвоєння статусу «Школа-лідер волонтерського руху». Також найактивнішим учням-волонтерам школи вручили посвідчення волонтерів та пам'ятний значок, а директору Валентину Климчуку — орден громадської організації «Герб України».

За матеріалами Плужненської санаторної школи-інтернат

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.