Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшановано світлу пам’ять непересічної для України особистості та свого земляка

Вшановано світлу пам’ять непересічної для України особистості та свого земляка

Щороку 20 липня вшановується мешканцями Клубівка світла пам’ять непересічної для України особистості та свого земляка — Героя України, Генерального директора Укрзалізниці, екс-міністра транспорту та зв’язку України Георгія Кірпи. Не став винятком і цей рік. Біля пам’ятника державного діяча зібрались місцеві жителі села, друзі та інші.

Цей захід — черговий вияв пошани Георгію Кірпі, який у непрості часи очолив залізничну галузь і зробив у ній чимало позитивних перетворень. Саме за часів його керування почали масово реставрувати вокзали та станції, будувати нові дороги. Обіймаючи посаду міністра транспорту України, Георгій Миколайович також зумів за короткий час модернізувати усю транспортну галузь.

У багатьох куточках України встановлено йому пам’ятні знаки, бюсти, відкриті музеї, названо на честь нього вулиці, засновано чимало фондів його імені, тощо.

Клубівчани шанують державного діяча не лише за заслуги перед Україною — саме тут, в Клубівці, він народився, промайнуло його дитинство, юність, а також Георгія Кірпу поважають за його простоту та людяність.

До підніжжя пам’ятника Героя України Георгія Кірпи учасники зібрання поклали квіти, а також вшанували його хвилиною мовчання.

269
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.