Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшановано пам'ять загиблого земляка-бійця Олександра Мамлая

Вшановано пам'ять загиблого земляка-бійця Олександра Мамлая

Україна — це наша земля, рідний край, наша країна з мальовничою природою, чарівною піс­нею і мудрими, талановитими людьми. Багата історія нашої держави на славетні імена та геро­їчні події. На шляху до незалежності україн­ський народ часто втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку за майбутнє нашої держави є і учасники операції об'єднаних сил антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

У 2014 році тисячі простих українців стали солдатами сво­го народу. Звичайні мирні люди. Інтелігентні, жар­тівливі, люблячі. Студенти, інженери, водії, вчителі, колишні військові, безробітні… Кожен із них мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Вони, як колись герої Крут, не вагаючись свідомо вирішили йти до кінця, лиш би бути вільними, лиш би самим мати змогу розпоряджатися своїм майбутнім, лиш би захистити Україну…

За заповітну споконвіку мрію українського народу відважні воїни платять надвисоку ціну — власне життя.

Одним із них був наш земляк, мешканець с.М'якоти, військовослужбовець 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади Олександр Мамлай. Боєць загинув в районі проведення антитерористичної операції під містом Попасна Луганської області.

Олександр був єдиним сином у родині…07 серпня цього року йому виповнилося би 31 рік.

Святою повинністю є вшанування пам'яті військовослужбовця, який гідно виконав військовий обов'язок із захисту незалежності, територіальної цілісності та суверенності України.

У день народження бійця заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, голова районної ради Сергій Шлегель та голова районної громадської організації учасників АТО Володимир Павлюк вшанували пам'ять покладанням квітів та хвилиною мовчання захисника України на останньому місці його спочинку.

Ізяславщина розділяє біль втрати родини загиблого воїна та завжди пам'ятатиме свого земляка, який віддав життя, захищаючи незалежність і цілісність України. Адже Герої не вмирають! Вони назавжди у наших серцях! Їхні душі героїчним жовто-блакитним полум'ям горять!Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

76
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.