Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшановано пам'ять Олега Онищука та ізяславчан, які загинули в Афганістані

Вшановано пам'ять  Олега Онищука та ізяславчан, які загинули в Афганістані

Афганістан… Афганська війна тривала 10 років. Молоді люди йшли у те пекло не за орденами і медалями, вони свято вірили, що виконують інтернаціональний обов'язок, несуть визволення приниженим та поневоленим, що йдуть не вбивати, а захищати нове життя.

Десять років українські родини з нетерпінням чекали завершення страшної за своїми втратами війни. Однак не для всіх він наступив радісним і щасливим. Тисячі наших співвітчизників, серед яких і немало ізяславчан, так і не повернулися до рідної домівки. А скільком війна скалічила життя!

Кажуть, що час — найкращі ліки, хоча роки минають, а пам'ять вперто вертає усіх назад, коли недолугі керівники взялися наводити лад на чужих територіях, віддавати абсурдні накази.

У несправедливій і жорстокій війні, виконуючи свій інтернаціональний обов`язок, 31 жовтня1987 року загинув наш земляк Герой Радянського Союзу Онищук Олег Петрович.

Напередодні роковин цього трагічного дня на меморіалі пам’яті Олега Онищука та воїнів-інтернаціоналістів району зібрались учасники війни в Афганістані та члени їх родин, керівництво району та міста, аби вшанувати полеглого та його бойових побратимів.

У меморіальному заході зокрема взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, голова Ізяславської районної спілки ветеранів Афганістану Василь Тележинський, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй.

Присутні схилили голови у скорботному мовчанні перед світлою їх пам’яттю та поклали квіти до пам’ятника Олегу Онищуку та пам’ятних каменів на честь уродженців району, які загинули в Афганістані.

Сектор РДА

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.