Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вшановано матерів загиблих учасників АТО

Вшановано матерів загиблих учасників АТО

День матері – це одне із найзворушливіших свят, тому що кожен із нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї неньки, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

До Дня матері громадська організація «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО», котра існує не перший рік, і постійно допомагає хлопцям та дівчатам, які повертаються із війни, адаптуватися до мирного життя, привітала матерів загиблих учасників АТО із цим величним святом.

За словами очільника громадської організації Володимир Павлюка, — «Наша команда давно зрозуміла, що працювати потрібно не тільки із бійцями, а насамперед із їхніми родинами, особливо із сімʼями загиблих та померлих бійців.

За кожним подвигом героя стоїть його мати — водночас ніжна та неймовірно сильна жінка, яка, поклавши своє життя на виховання дитини, знайшла в собі мужність підтримати її у боротьбі з ворогом, оберігати своїми молитвами та батьківським благословенням. Знайти в собі сили благословити свого сина йти захищати Україну, може лише героїчна жінка. Їхня стійкість є не меншим подвигом, ніж стійкість їхнього сина у бою».

Вітаючи матерів полеглих у бою бійців, Володимир Андрійович зазначив: «Засвідчую свою повагу та шану Вашій мудрості та терпінню, схиляю голову перед жертовністю жінки, яка виростила і виховала самовідданого сина. Молоді хлопці, люди середнього та старшого віку у найкритичніший для нашої країни момент не відступили і пожертвували собою заради України. Ми ніколи не зможемо компенсувати Вам втрат, адже ви втратили найцінніше, і звичайно ми виконаємо все можливе, що залежить від нас». Також Володимир Павлюк побажав їм здоров'я, миру, сил жити далі і будувати Україну такою, якою її хотіли бачити їхні сини.

Крім того представники громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» відвідали останні місця спочинку наших бійців-земляків, поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання.


За матеріалами громадської організації

«Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО»

40
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.