Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Всеукраїнська спартакіада серед держслужбовців відбулася в Ужгороді

Всеукраїнська спартакіада серед держслужбовців відбулася в Ужгороді

Всеукраїнська спартакіада серед держслужбовців відбулася в Ужгороді

Із 26 по 30 вересня, в Ужгороді у спорткомплексі «Юність» відбулись фінальні змагання ХІХ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців України.

Понад півтисячі учасників з 22 команд областей України змагалися у п′яти видах спорту – футзал, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс.

Серед учасників делегацій – державні службовці різних рівнів, зокрема голови районних рад, заступники голів районних державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів органів влади. Ці люди щоденно займаються спортом та сприяють пропаганді здорового способу життя. Передували фінальній частині Спартакіади змагання в районах та областях України. Організаторами ж змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнська організація спортивного товариства «Спартак» за підтримки Закарпатської обласної ради, Закарпатської облдержадміністрації та Ужгородської міської ради.

У складі збірної команди Хмельницької області з футзалу на спартакіаді виступав і представник Ізяславської районної державної адміністрації — завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук.

У ході напруженої боротьби представники Хмельниччини стали першими у змаганнях з волейболу, сьомими – з настільного тенісу, третіми – з футзалу, другими – з шахів, третіми – з шашок. У загальнокомандному заліку переможцями цьогорічних змагань другий рік поспіль стала команда державних службовців Хмельницької області.

ФОТОКОЛАЖ

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.