Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Всеукраїнська акція «Збережи ялинку»

Всеукраїнська акція «Збережи ялинку»

Всеукраїнська акція «Збережи ялинку»

Зустріч Нового року вже традиційно у багатьох людей пов'язана із зеленою красунею – ялинкою. Проте, ми рідко замислюємось над тим, що наше бажання прикрасити живим деревом свою домівку, завдає природі величезної шкоди.

Саме з метою запобігання цього Національний природний парк «Мале Полісся» в рамках Всеукраїнської акції «Збережи ялинку» знову оголошує конкурс «Замість ялинки – зимовий букет» в період з 05.12.2016 р. до 23.12.2016 р.

Давайте разом створимо новорічні букети, цікаві ялинки з різних підручних засобів (з природний матеріалів, поліетилену, пластику, паперу, картонних упаковок, жерстяних банок, деталей зламаної техніки, гумових рукавичок тощо…).

Мета конкурсу: привернути увагу суспільства до проблеми масштабного вирубування хвойних дерев у новорічно-різдвяний період; пропаганда заміни ялинок та сосен новорічними букетами або штучними ялинками для скорочення попиту на живі дерева та збереження новорічних традицій без знищення живого дерева.

Умови конкурсу:

екологічна спрямованість робіт;

доступність матеріалів (за використання екзотичних матеріалів оцінка не підвищується);

гармонія елементів;

міцність, тобто витривалість перестановки, транспортування.

Для участі в конкурсі необхідно: створити до Новорічних свят альтернативну еко-ялинку власними руками або новорічний букет. Сфотографувати виготовлену роботу у кольоровому форматі А-4 та надіслати на адресу НПП «Мале Полісся», на електронну пошту або принести (прислати) до організації готові роботи.

До участі в конкурсі залучаються учні і вчителі загальноосвітніх шкіл та всі охочі регіону.

Останній термін подачі конкурсних робіт – 23 грудня 2016 року.

Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство») або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net.

При надсиланні робіт потрібно вказувати: прізвище, ім'я, по батькові автора, місце проживання та/або навчання, зворотну контактну інформацію.

На переможця чекає нагорода!

А ще, кожен з нас може виростити хвойне дерево самостійно. І кожного року його прикрашати, зробивши велику користь для природи і для себе. Хвойні дерева дезінфікують повітря, виділяють фітонциди і тим самим лікують нервові та астматичні захворювання. Зробіть свій внесок в збереження природи – виростіть ялинку самостійно.

Додаткову інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті НПП «Мале Полісся» за посиланням: http://malepolisja.in.ua або із сторінок в соціальних мережах за посиланнями: http://vk.com/public81333590 та https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/, а також за контактами: (03852) 4-15-36, 0966284375.

За матеріалами НПП «Мале Полісся»

91
RSS
Гость
19:01
Супер! Чудовий конкурс!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.