Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Всеукраїнська акція «Збережи ялинку»

Всеукраїнська акція «Збережи ялинку»

Всеукраїнська акція «Збережи ялинку»

УВАГА КОНКУРС!!!
«Замість ялинки – зимовий букет!!!»

Зустріч Нового року вже традиційно у багатьох людей пов'язана із зеленою красунею – ялинкою. Проте, ми рідко замислюємось над тим, що наше бажання прикрасити живим деревом свою домівку, завдає природі величезної шкоди.

Саме з метою запобігання цього Національний природний парк «Мале Полісся» у рамках Всеукраїнської акції «Збережи ялинку» знову оголошує конкурс «Замість ялинки – зимовий букет», що діятиме у період з 03.12.2018 р. до 26.12.2018 р. включно.

Давайте разом створимо новорічні букети, цікаві ялинки з різних підручних засобів (з природний матеріалів, поліетилену, пластику, паперу, картонних упаковок, жерстяних банок, деталей зламаної техніки, гумових рукавичок та ін.).

Мета конкурсу: привернути увагу суспільства до проблеми масштабного вирубування хвойних дерев у новорічно-різдвяний період; пропаганда заміни ялинок та сосен новорічними букетами або штучними ялинками для скорочення попиту на живі дерева та збереження новорічних традицій без знищення живого дерева.

Умови конкурсу:

екологічна спрямованість робіт;

доступність матеріалів (за використання екзотичних матеріалів оцінка не підвищується);

гармонія елементів;

міцність, тобто витривалість перестановки, транспортування.

Для участі в конкурсі необхідно: створити до Новорічних свят альтернативну еко-ялинку власними руками або новорічний букет. Сфотографувати виготовлену роботу у кольоровому форматі А4 та надіслати на адресу або на електронну пошту НПП «Мале Полісся», або принести (прислати) до закладу готові роботи.

До участі в конкурсі залучаються учні і вчителі та вихованці освітніх закладів регіону.

Останній термін подачі конкурсних робіт – 26 грудня 2018 року!
Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м.Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство») або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net. При надсиланні робіт потрібно вказувати: прізвище, ім'я, по батькові автора, місце проживання та/або навчання, зворотну контактну інформацію.

На переможця чекає нагорода!

А ще, кожен з нас може виростити хвойне дерево самостійно. І кожного року його прикрашати, зробивши велику користь для природи і для себе. Хвойні дерева дезінфікують повітря, виділяють фітонциди і тим самим лікують нервові та астматичні захворювання. Зробіть свій внесок в збереження природи – виростіть ялику самостійно.

Додаткову інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті НПП «Мале Полісся» за посиланням: http://malepolisja.in.ua або із сторінок в соціальній мережі за посиланнями: https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/.

Тел. (03852) 4-15-36, 0673261842.


За матеріалами НПП «Мале Полісся»

121
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.