Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вручено відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» групі учасників АТО

З метою гідного відзначення осіб — захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, відповідно до пункту 25 частини першої статті 106 Конституції України Указом Президента України від17 лютого 2016 року № 53/2016 було встановлено відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

1 вересня 2017 року в приміщенні Ізяславського районного військового комісаріату Ізяславським районним військовим комісаром Сергієм Царуком було вручено відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» групі військовозобов'язаних Ізяславського району, що були мобілізовані під час проведення І та ІІ «хвиль» мобілізації. Відзнаку отримали: прапорщик Юрій Гаврилюк, сержант Роман Сізов, сержант Дем'ян Гапонюк, старший солдат Олександр Катрук, солдат Віктор Павлюк.


Вітаючи нагороджених, Сергій Царук щиро подякував їм за виявлену високу громадянську позицію, проявлені у ході їх військової служби за мобілізацією, під час захисту свободи, незалежності та територіальної цілісності України.


За матеріалами Ізяславського райвійськкомату

236
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.