Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вручено відзнаку Президента України – ювілейна медаль «25 років незалежності України»

Вручено відзнаку Президента України – ювілейна медаль «25 років незалежності України»

Вручено відзнаку Президента України – ювілейна медаль «25 років незалежності України»

14 жовтня церкви східного обряду відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Його суть – ідея заступництва Божої Матері над християнами. Свій початок свято бере з IX століття: у Константинополі під час служби у Влахернській церкві блаженний Андрій удостоївся явлення Богородиці. Вона простягла свій покров над людьми у знак того, що дає їм свій захист.

Вшанування Пресвятої Богородиці Покрови – захисниці від ворогів має глибоке коріння і в Україні. Ця традиція прийшла до Русі з Візантії разом із запровадженням християнства у 988 році. Князь Ярослав Мудрий збудував у Києві церкву на Золотих Воротах як вияв вдячності Богові і Пресвятій Богородиці. 1039 року він віддав народ Русі під опіку Божої Матері. Князь Володимир Мономах писав, що перемогам над половцями завдячує Богові і заступництву Пречистої Діви Марії.

Традиція вшанування Покрови як покровительки українського війська перейшла від руських князів до козацтва. Свято Покрови Пресвятої Богородиці було одним із найголовніших свят козаків, за що воно отримало другу назву – Козацька Покрова.

Районна державна адміністрація звернулася до керівників релігійних громад району провести у свято Покрови Пресвятої Богородиці в храмах району поминальні служби за загиблих захисників України та молебні за українських вояків, які сьогодні стоять на сторожі свободи, незалежності та територіальної цілісності України.

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук були присутні на такій службі у Свято-Пантелеймонівському храмі Української Православної Церкви Київський патріархат міста Ізяслав, яку провів настоятель храму митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук.

По завершенні богослужіння було зачитано витяг з Указу Президента України від 19 серпня 2016 року №336/2016 «Про нагородження відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України», відповідного якого за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорнийпротоієрей отець Володимир Ковальчук удостоєнийвідзнаки Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України». Голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук урочисто вручили відзнаку та посвідчення до неї отцю Володимиру. У подарунок отцю-настоятелю від церковного хору та всіх прихожан храму пролунало «Многая літа».

У своєму подячному слові о.Володимир Ковальчук наголосив, що нагорода є спільною для всіх тих, хто долучився до справи розбудови України, Української Православної Церкви Київський патріархат та теренах Ізяславщини.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

115
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.