Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вручено посвідчення і нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня»

Вручено посвідчення і нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня»

Вручено посвідчення і нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня»

25 травня голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцковвідповідно до Указу Президента України № 198/2016від 7травня2016 року вручив Олені Йосипівні Лодзь, яка народила і виховала п'ятьох дітей, посвідчення і нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня».

Ця подія відбуласяперед початком розгляду питань порядку денного чергової сесії Ізяславської районної радиу присутності депутатів районної ради, Ізяславського міського та сільських голів району, керівників структурнихпідрозділів районної державної адміністрації та територіальних органів державної влади.

Із знаменною подією Олену Йосипівну привітала Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. Вона вручила квіти та подарунок. До святкових привітань приєдналисьрідні та близькі нагородженої.

Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» почесне звання України «Мати-героїня» є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною, враховуючи вагомий особистий внесок матері у виховання дітей, формування в них високих духовних і моральних якостей. Олена Йосипівна Лодзь стала 360 жителькою району, яка носить почесне звання України «Мати-героїня».

В.Кучерук

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.