Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Вручено подарунки для людей з інвалідністю

​Вручено подарунки для людей з інвалідністю

Щороку на початку грудня українці проявляють солідарність з тією частиною суспільства, яка має особливі потреби і багато в чому залежить від уваги кожного громадянина. 3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю.

Переймаючись буденними проблемами, ми завжди повинні пам’ятати про непросту долю людей з вадами здоров’я. Вони пристосовуються до життя з усіх сил і не вимагають до себе жалю. Для їх виживання необхідна можливість жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми. Проявляючи увагу до інвалідів, ми показуємо своє обличчя. І це добре розуміють представники влади в районі.

З цієї нагоди спеціалісти Ізяславського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) привітали громадян з інвалідністю та своїх підопічних, які перебувають на обліку територіального центру, вручивши їм подарунки – продуктові набори від благодійників.

Як зазначила директор вищезазначеної організації Наталія Павлюк, разом з усією світовою спільнотою у цей день ми ще раз переосмислюємо ту істину, що здоров'я – це неоціненний дар. Відчуваємо наскільки важливими у нашому житті є турбота і увага, співпереживання і допомога ближнім.

Керівники окремих органів місцевого самоврядування також відвідали своїх людей із непростою долею, висловивши їм шану й повагу, та вручили подарунки.

 Ізяславський територіальний центр

соціального обслуговування

155
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.