Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Вручено нагрудні знаки «Учасник АТО»

Вручено нагрудні знаки «Учасник АТО»

Вручено нагрудні знаки «Учасник АТО»

28 листопада у залі засідань Ізяславської районної державноїадміністрації відбулося урочисте вручення нагрудного знаку «Учасник АТО» групі учасників антитерористичної операції.

В урочистому заході взяли участь голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, Ізяславськийміський голова Валентина Корнійчук, т.в.о. військового комісара Ізяславського районного військового комісаріату Юрій Мізерний, учасники антитерористичної операції, представники громадськості.

Керівники району звернулися до присутніх у залі учасників антитерористичної операції та подякували за їхню мужність, відвагу, героїзм, за добросовісне виконання громадянського та військового обов'язку під час проведення антитерористичної операції на сході України.

«Сьогодні на сході нашої країни відбувається боротьба за незалежність та територіальну цілісність. Дякуємо вам за вашу мужність, героїзм, за те, що захищали нашу державу у нелегкий для країни час», — підкреслив головарайонної державної адміністрації Борис Яцков.

В урочистій обстановці кожному учаснику антитерористичної операції було вручено нагрудний знак «Учасник АТО» та квіти.

На завершення заходу представники влади знову подякували усім військовослужбовцям, наголосивши, що той приклад служіння українському народові, який сьогодні демонструють учасники антитерористичної операції, навіки буде викарбовано на сторінках історії нашої держави.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.