Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Врайоні тривають заходи Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Врайоні тривають заходи Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Врайоні тривають заходи Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

На Ізяславщині активно тривають заходи екологічної акції «Посади дерево миру». Акція покликана не лише озеленити різні куточки нашої держави, а й привернути увагу українців до екологічних проблем, крок за кроком долучати кожного громадянина до посильного внеску задля збереження та примноження природної спадщини, сприяти формуванню екологічної свідомості та патріотизму.

Сьогодні учні старших класів Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 вийшли на екологічний марафон, який проходить під гаслом «Посади дерево миру!». Старшокласники спільно із своїми педагогами завзято копали ямки, поливали та висаджували свої деревця миру.

Екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала в Україні 5 листопада минулого року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди.

Цьогорічна акція розпочалася 25 березня 2017 року разом із Всесвітньою акцією «Година Землі». Серед цьогорічних заходів акції – висадження «Алеї миру» або «Алеї зеленого майбутнього».

Висадка дерев покликана не лише озеленити наші населені пункти, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток.

На минулому тижні працівники Ізяславської районної державної адміністрації долучились до проведення ще однієї екологічної акції – «Старому парку – нове життя». В Ізяславському міському Парку слави, після проведення там робіт із коронування дерев та зрізання старих дерев, що загрожували падінням, було висаджено десяткималенькихсаджанців лип та каштанів.

Закликаємо усіх жителів населених пунктів активно долучились до проведення заходів акції. Також звертаємо увагу на те, що висаджені деревця потребують уваги з нашого боку – їх потрібно буде поливати та не ламати.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

16
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.