Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Впіймали хмельничанина, який збирав для ворогів інформацію про військових та їхні сім'ї

Впіймали хмельничанина, який збирав для ворогів інформацію про військових та їхні сім'ї

Чоловіка завербували російські спецслужби.

Працівники Служби безпеки України викрили хмельничанина, завербованого ворожою спецслужбою. У 2021 році перебуваючи на тимчасово окупованій території України, він погодився на конфіденційну співпрацю із фсб рф. А після повномасштабного вторгнення, агент отримав від кураторів завдання збирати та передавати інформацію про військові об'єкти регіону, місця дислокації особового складу української спецслужби та підрозділів ЗСУ.

«Замовників» також цікавили особисті дані військових і членів їх сімей, адреси проживання та наявність транспортних засобів», — повідомляють у пресслужбі.

Контррозвідники СБУ спрацювали на випередження. Завербований вже потрапив у їх поле зору та надав докладні свідчення про обставини свого вербування й поставленні завдання.

Наразі слідчі чоловіку повідомили про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 111 Кримінального кодексу України.

В СБУ нагадують: державна зрада карається позбавленням волі на 15 років або довічним увязненням. Водночас від кримінальної відповідальності звільняються громадяни, які не вчинили жодних дій на шкоду державній безпеці і добровільно повідомили правоохоронцям про обставини вербування.

Нагадаємо, нещодавно СБУ затримала ще одного хмельничанина, який «зливав» ворогу інформацію про військових.

Сайт "Є"

146
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.